fbpx

Kursy dla początkujących

Marzy Ci się sukcesywne konto na Instagramie, ale nie za bardzo wiesz, jak robić intrygujące, przyciągające uwagę zdjęcia? Ba, w ogóle średnio ogarniasz swój własny aparat? A może po prostu narodziła się w Tobie pasja do fotografii i chcesz nauczyć się podstaw tej cudownej dziedziny? Nieskromnie powiem, że jesteś w idealnym miejscu! Proponuję Ci kurs fotografowania dla początkujących online! To spora porcja wiedzy, którą pochłoniesz w mgnieniu oka i poczujesz, że chcesz więcej. A więcej osiągniesz już na własną rękę, znając wszystkie niezbędne tajniki fotografii! Będziesz spełniać się w roli rodzinnego fotografa, który potrafi uchwycić na zdjęciu najpiękniejsze wspomnienia lub wcielać w życie własną wizję artystyczną.

Do udziału w kursie online zapraszam każdą osobę zafascynowaną fotografowaniem, której zależy na tworzeniu ciekawych zdjęć. Ze mną nauczysz się wszystkiego, od absolutnych postaw, co potrzebne do robienia zapierających dech w piersiach ujęć i czerpania z tego ogromnej radości. Razem popracujemy nad Twoją drogą od początkującego do prawdziwego wirtuoza fotografii. Na podstawie własnego doświadczenia dokładnie wybrałam aspekty, o których koniecznie muszę Ci powiedzieć. Chcesz powalać na kolana każdą osobę, której pokażesz zbiór swoich zdjęć? Ucz się online z Kobiektywną!

Zapisz się na wyjątkowy kurs dla początkujących

Jeśli masz spore chęci do fotografowania i już od dłuższego czasu próbujesz robić fajne zdjęcia, ale nadal czujesz, że coś nie gra – wiem, jaki jest Twój problem. Potrzebujesz garstki praktycznej wiedzy! Prawdopodobnie wszędzie dookoła widzisz mnóstwo świetnych fotek, a Twoje są nijakie, często rozmazane, niby wizja była, ale po drodze gdzieś zniknęła… Dlaczego tak jest? Bo absolutnie nie znasz możliwości swojego aparatu, a tym samym swoich własnych! Tracisz największą przyjemność z tego hobby! Na moim kursie online przekonasz się, że świat fotografii nie jest tak zawiły, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Wystarczy poznać kilka przydatnych funkcji i ustawień i raz na zawsze pożegnać się z trybem AUTO.

Fotografia dopiero skradła Twoje serce i chcesz dowiedzieć się o niej nieco więcej? To świetnie! Jeśli lubisz od razu przystępować do działania, doskonałą propozycją dla Ciebie jest kurs fotografowania dla początkujących w wersji online. W formie nagrań udzielę Ci masy praktycznych wskazówek, które początkujący fotograf powinien mieć w małym palcu. Powiem Ci, jak odpowiednio operować ustawieniami, które masz do dyspozycji, czym jest ISO, przesłona, migawka i jaką rolę odgrywa światło w fotografii. Na kursie poradzę Ci też, jak właściwie ustawić ostrość i wcielać w życie zasady kompozycji. W wielkim skrócie – jak świadomie przystąpić do fotografowania.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Kobiektywna?

Jest wiele powodów, dla których warto podjąć kurs fotografowania online właśnie mojego autorstwa. Myślę, że najważniejszym z nich jest przystępna forma informacji, które dostosowałam do poziomu początkujących. Zero niezrozumiałych pojęć, prosty przekaz i przydatne wskazówki bez zbędnego stresu. Do tego dawka dobrego humoru i przyjazna atmosfera, dzięki której nawet oporni uczniowie szybko przyswajają nowe informacje. Do pakietu masz jeszcze moje wsparcie i indywidualne podejście do Twoich foto-rozterek. Wszystko po to, aby jak najmniej upadków spotkało Cię na drodze początkującego fotografa. Wiem, jak to jest być zagubionym w świecie obiektywu, bo sama byłam na Twoim miejscu!

Z Kobiektywną brak czasu na wzięcie udziału w stacjonarnym kursie fotografowania dla początkujących to żaden problem! Oferuję lekcje online, które pozostają do Twojej dyspozycji. To naprawdę wygodne rozwiązanie – samodzielnie wybierasz, kiedy i gdzie się uczysz. Zawsze, gdy znajdziesz wolny czas, możesz przystąpić do nauki. Co ważne, nie tej nudnej, usypiającej i pełnej lania wody! Zależy mi na tym, aby każdy uczestnik wyniósł jak najwięcej z mojego kursu. Dlatego też z moimi kursantami dwukrotnie spotykam się „na żywo” na platformie webinarowej i udzielam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Do tego otrzymujesz też Workbook, czyli zestaw praktycznych ćwiczeń do wykonania.

Trzeci powód? Wczuj się odrobinę, proszę… Twoją uwagę przykuwa piękny krajobraz, śliczny zachód słońca albo ciekawe ujęcie i naciskasz spust migawki. Jest zdjęcie! Pełna ekscytacja i zachwyt aktywowane, bo w końcu udało Ci się uchwycić coś wyjątkowego! Ale efekt zupełnie nie oddaje wspaniałości, tego, co właśnie widzisz na żywo… Jest sposób na rozczarowania tego typu! Na kursie fotografowania dla początkujących online razem możemy popracować nad tym, by każdy kadr był urzeczywistnieniem Twojej wizji. Poznasz lepiej swój aparat, aby z dużą porcją pewności siebie pstrykać świetne zdjęcia. W końcu te wszystkie ustawienia, funkcje i dodatki po coś są, prawda?

Ponadto nauka fotografowania to złożony proces i jako początkujący samodzielnie możesz nie odkryć wszystkiego. Z moją pomocą poznawanie wszelkich foto-tajników przebiegnie znacznie szybciej i przyjemniej. To, czego uczę na kursie online, opieram na wieloletnim doświadczeniu. Mam własne studio fotograficzne – to moja pasja radość. Pracując jako fotograf, wiem, co jest ważne w tej dziedzinie. Udzielam praktycznych wskazówek dla początkujących, które na pewno wykorzystasz! Co więcej, do dyspozycji masz jeszcze prywatną grupę na Facebooku. To wspaniałe miejsce, gdzie wraz z innymi kursantami możesz wzajemnie się motywować i dzielić efektami nauki!

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie!

Nie wiesz, po co komu ustawienia ostrości, jak można mieć tryb AUTO? Z takim nastawieniem nigdy nie uzyskasz ujęć, które w pełni oddadzą Twoją wizję artystyczną. Znajomość swojego aparatu otwiera przed Tobą ogrom nowych możliwości, o których nie masz pojęcia! Mój kurs fotografowania dla początkujących online to świetny sposób na zdobycie przydatnych umiejętności. Wspólnie utworzymy Twoją drogę do świata fotografii, by była jak najprostsza. Idąc własną ścieżką z moimi wskazówkami, błędy początkujących fotografów ominiesz szerokim łukiem.

Razem możemy sporo osiągnąć! Jeśli chcesz bez frustracji robić świetne i przede wszystkim świadome zdjęcia – dołącz do uczniów Akademii Kobiektywnej online! Zdobądź praktyczną wiedzę od doświadczonej fotograf, a zachwycisz swoimi zdjęciami każdego, kto na nie spojrzy. Jeśli tylko masz ochotę i zapał do nauki fotografowania, to wystarczający znak, że warto zainwestować w swoje umiejętności. Już teraz wybierz kurs dla siebie! Bardzo się cieszę, że to właśnie ja będę miała okazję wprowadzić Cię do cudownego świata fotografii!