fbpx

Kobiektywna Szkoła Fotografii

Z Kobiektywną poznasz swój aparat i podstawy fotografii. W prostych słowach, w gronie kobiet takich, jak Ty!

Inspiracje i lekcje fotografii

Co tydzień nowa dawka fotograficznych ciekawostek i inspirujących treści. Podpowiadam jak ujarzmić aparat i rozpocząć fajną przygodę z kobiektywnym patrzeniem na świat.

Motywacja

Fotograficzne projekty, wyzwania i dobre słowo to elementy skutecznej nauki. Zapraszam Cię do kobiektywnej grupy, w której możesz trenować i dzielić się swoimi pracami z osobami takimi, jak Ty.

Wsparcie

Jestem tu, by Ci pomóc. Co piątek na kobiektywnym fanpage masz możliwość zapytania o nurtujące Cię kwestie w ramach cyklu Fotograficzne SOS. Jeśli potrzebujesz większego zagłębienia się w temat, możemy spotkać się na konsultacjach on-line.

Kursy on-line

Potężna dawka wiedzy zawarta w kursach sprawi, że posiądziesz nowe umiejętności i poczujesz się pewniej ze swoim sprzętem.  

Dlaczego?

Wierzę, że każdy z nas ma prawo wyrażać siebie w taki sposób, jak czuje.

Jeśli Twoje serducho ciągnie do aparatu, oczy widzą piękno tego świata, zdjęcia jednak nie oddają tego, co czujesz – jesteś w dobrym miejscu.

kurs fotografii, szkoła fotografii, ebook o fotografii, mistrz kompozycji, fotografia jest fajna, zabawa z fotografią, fotografia dla każdego, nauka fotografii, kobiektywna uczy, ucz się ze mną,