fbpx

CHCESZ PODNIEŚĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA JESCZE WYŻSZY POZIOM?

POZNAJ I ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z TRYBU MANUALNEGO W APARACIE

TRYB MANUALNY BEZ TAJEMNIC

CAŁKOWICIE PRZEJMIJ KONTROLĘ - USTAWIAJ WSZYSTKO SAMODZIELNIE

Czy wiesz, co łączy wszystkie zapierające dech w piersiach zdjęcia, które podziwiasz w galeriach, na Instagramie czy w prestiżowych magazynach fotograficznych? 

Sekret tkwi nie tylko w obiektywie aparatu, ale przede wszystkim w umiejętnościach fotografa, który potrafi wykorzystać pełen potencjał trybu manualnego.

W CZYM TRYB MANUALNY JEST LEPSZY?

No dobrze, zastanawiasz się pewnie, czy faktycznie potrzebujesz wiedzieć jak działać w trybie manualnym. Czy nie wystarczy włączyć w aparacie dobrze znanego AUTO, żeby szybko zrobić dobre zdjęcie?


Cóż, szybko - jak najbardziej. Ale czy dobrze?


Co zyskasz działając w trybie manualnym?

PEŁNA KONTROLA NAD ZDJĘCIEM

Tryb manualny daje pełną kontrolę nad każdym aspektem ekspozycji zdjęcia, w tym przysłoną, czasem naświetlania i ISO. Pozwala to fotografowi precyzyjnie dostosować zdjęcie do swojej wizji artystycznej, zamiast polegać na wyborach dokonywanych przez automatyczne ustawienia aparatu.

Rozumienie Zasad Fotografii

Praca w trybie manualnym wymaga zrozumienia zasad ekspozycji i wpływu, jaki mają na siebie przysłona, czas naświetlania i ISO. To fundamentalna wiedza pozwala na lepsze zrozumienie procesu fotografowania i poprawę jakości zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych.

Kreatywna Ekspresja

Używanie trybu manualnego otwiera drzwi do kreatywnej ekspresji. Możesz eksperymentować z głębią ostrości, zamierzonym rozmyciem ruchu lub efektami świetlnymi, które nie są możliwe do uzyskania w trybach automatycznych.

Czy jesteś gotów na zmianę?

Czy jesteś gotów przejąć kontrolę i odkryć, jak za pomocą kilku prostych zmian możesz diametralnie zmienić swoje zdjęcia?

Zapomnij o automatycznych ustawieniach, które decydują za Ciebie. To Ty masz stać się panem sytuacji i twórcą, który świadomie kształtuje każdy detal swojego obrazu.

CHCESZ ZOBACZYĆ PRAWDZIWĄ RÓŻNICĘ?

Obie fotografie zostały wykonane w bardzo podobnych warunkach. 

Czyli:
- wykonane latem
- pod światło
- o zachodzie słońca
- przy bezchmurnym niebie

Dlaczego więc nie wyglądają tak samo?

Ponieważ aparat trzymała osoba, która dokładnie wiedziała co chce pokazać. A co ważniejsze - dokładnie wiedziała jak uzyskać pożądany efekt!

  "TRYB MANUALNY BEZ TAJEMNIC"

Pokażę Ci jeszcze lepszy sposób na osiągnięcie fenomenalnych efektów w całkiem niedługim czasie.

W Szkoleniu znajdziesz 7 lekcji video, dzięki którym zdecydowanie szybciej zrozumiesz działanie Twojego aparatu – a więc prędzej będziesz robić dokładnie takie zdjęcia, o jakich marzysz.

Kurs otrzymasz wraz z Workbookiem, w którym znajdziesz ćwiczenia do wykonania. Dzięki takiemu podejściu nauka fotografii będzie wydajniejsza i łatwiejsza do przyswojenia

"Tryb manualny bez tajemnic" nie jest kolejnym nudnym kursem, który przeleci przez podstawy, nie zostawiając za sobą żadnego echa. To interaktywna przygoda, która wprowadzi Cię w tajniki manualnej fotografii, pokazując, że pełna kontrola nad aparatem jest w zasięgu Twojej ręki.

Na własne oczy przekonasz się jak działa Twój aparat 

I JAK ZMIENI SIĘ WYGLĄD ZDJĘCIA JEŚLI ZMIENISZ KTÓRYŚ Z PARAMETRÓW

CZY TO SZKOLENIE JEST DLA MNIE?

Dołącz Do Nas, Jeśli:

zdjęcie zbyt ciemne

Masz Dość Ograniczeń, Jakie Narzucają Ci Automatyczne Ustawienia

Chcesz, By Twoje Zdjęcia Wyróżniały Się Oryginalnością I Głębią

Pragniesz Zrozumieć, Jak Małe Zmiany Wpływają Na Ogromną Różnicę W Finalnym Obrazie

Nie pozwól, aby brak wiedzy stał na drodze do twojego fotograficznego sukcesu. "Tryb Manualny Bez Tajemnic" to klucz, który otworzy przed tobą drzwi do świata, w którym Ty decydujesz o każdym aspekcie Twoich zdjęć. 

Czy Jesteś gotowy, aby stać się Mistrzem w swoim rzemiośle?

Co dokładnie znajduje się w Kursie?

LEKCJA 1

Dlaczego warto pożegnać tryb automatyczny?

Odkryj, dlaczego przejście na tryb manualny daje Ci nieporównywalną kontrolę nad kreatywnym procesem i pozwala tworzyć zdjęcia dokładnie takie, jakie sobie wymarzysz.

LEKCJA 2

Jak działają parametry ekspozycji

Poznaj trójkąt ekspozycji: przysłonę, czas naświetlania i ISO - kluczowe elementy, które razem decydują o wyglądzie każdego zdjęcia.

LEKCJA 3

Tryb Manualny w praktyce

Zobacz, jak w praktyczny sposób wykorzystać wiedzę o parametrach ekspozycji, by świadomie kształtować każdy aspekt swoich fotografii.

LEKCJA 4

Jak sobie radzić z trybem manualnym

Naucz się, jak efektywnie manewrować ustawieniami manualnymi, by szybko i skutecznie reagować na zmieniające się warunki oświetleniowe.

LEKCJA 5

Tryby Pomiaru światła

Zrozum różnice między trybami pomiaru światła i dowiedz się, jak wybrać najlepszy dla różnych scenariuszy fotografowania.

LEKCJA 6

Czy da się sprawdzić, jak jasne będzie zdjęcie?

Odkryj narzędzia i techniki, które pozwalają przewidzieć i kontrolować jasność zdjęcia jeszcze przed jego wykonaniem.

LEKCJA 7

Balans bieli

Dowiedz się, jak dostosowywanie balansu bieli wpływa na kolory na Twoich zdjęciach i jak wykorzystać tę wiedzę do tworzenia bardziej naturalnych lub artystycznych obrazów.

Ponad 7 przystępnych lekcji VIDEO

a dodatkowo

CERTYFIKAT
ukończenia kursu

Po ukończeniu Kursu
otrzymasz Certyfikat
potwierdzający zdobytą wiedzę

A CO, JEŚLI MI SIĘ NIE SPODOBA?


Nic nie ryzykujesz!
Masz pełne 14 dni na zwrot

Jeżeli po obejrzeniu materiałów stwierdzisz, że to nie dla Ciebie.  

Jeżeli się poddasz lub zniechęcisz
- oddam Ci bez słowa całą kwotę.

POZNAJMY SIĘ!

Uczę Fotografii, Odczarowuję Aparat

Małgosia Faber

Na imię mi Małgosia. Artystycznie spełniam się prowadząc w Toruniu Studio Moloko Foto. Na co dzień zajmuję się głównie fotografią portretową. W ciągu 10 lat działania gościłam w moim studio ponad  dwa tysiące gości. Mam doświadczenie zarówno z dorosłymi, jak i najmłodszymi modelami.


W 2021 roku stworzyłam Kobiektywną Szkołę Fotografii - miejsce, które inspiruje i pomaga spełniać marzenia o pięknych zdjęciach.

sesje rodzinne i dziecięce: www.molokofoto.pl
sesje biznes - portret - sensual: www.molokofoto.art

W CZYM MOGĘ POMÓC?

Chcę podpowiedzieć Wam, jak poprawić swój prywatny warsztat fotograficzny. Jak przejąć kontrolę nad sprzętem, jak rejestrować rzeczywistość (lub ją upiększyć) zgodnie z własnym zamysłem.

SZKOŁA PORTRETU"Wierzę, że każdy z nas ma prawo wyrażać siebie w taki sposób, jak czuje. 

Jeśli Twoje serducho ciągnie do aparatu, oczy widzą piękno tego świata, zdjęcia jednak nie oddają tego, co czujesz – jesteś w dobrym miejscu."

Doświadczenie

Lat

Procent 5-Gwiazdkowych Opinii

W skali 1 do 5

Średnia Liczba 

Sesji Rocznie

CO O MOICH KURSACH MÓWIĄ INNI?

Obszerny kawałek wiedzy

„Bardzo dziękuję za cały kurs. Obejrzałam od deski do deski wszystkie lekcje. Naprawdę obszerny kawałek wiedzy, podany w sposób lekki i zrozumiały. Świetnie pomaga poukładać sobie w głowie dotychczasowe wiadomości, uzupełnia je i pogłębia. A co najważniejsze inspiruje do kolejnych poszukiwań. Naprawdę kawał dobrej roboty!!!”

Natalia


Wspaniała zabawa

"Lekcje 1-3, poznawanie aparatu, zabawa w czarno-białe i eksperymenty z przysłoną. Pierwsze lekcje a tyle wspaniałej zabawy"

Beata


Lekcje pomogły mi ruszyć z miejsca

"Dziękuję za ten kurs,  pomógł mi ruszyć z miejsca i pójść do przodu. Mam poczucie, ze moje zdjęcia są bardziej przemyślane i ciekawsze. W głowie pojawiły się już pomysły na nowe Naprawdę świetny kurs, dużo wiedzy przekazanej w prosty i ciekawy sposób, pokazał jak fajnie można bawić się fotografią i zachęcił do dalszej pracy"

Michalina


PODSUMOWUJĄC
CO OTRZYMUJESZ?

  

                1. Szkolenie "Tryb Manualny Bez tajemnic"                                       

                4. dostęp do wszystkich aktualizacji i dogrywanych filmów               

                5. CERTYFIKAT                                                                                                            

  

SZKOLENIE

Tryb Manualny Bez Tajemnic - weź sprawy w swoje ręce i działaj jak profesjonalny fotograf


WARTOŚĆ PRODUKTU: 197 zł

TYLKO TERAZ  77 zł

WOW! To naprawdę wyjątkowa oferta       -60%!

Czy jesteś gotowy,
aby przenieść swoją fotografię
na zupełnie nowy poziom?

Nie pozwól, aby brak wiedzy stał na drodze do Twojego fotograficznego sukcesu. "Tryb manualny bez tajemnic" to klucz, który otworzy przed Tobą drzwi do świata, w którym Ty decydujesz o każdym aspekcie Twoich zdjęć. 

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją fotografię na zupełnie nowy poziom?

MASZ PYTANIA?

Czy sobie poradzę?

Wątpliwości? Doskonale to rozumiem. Pierwsze kroki w fotografii mogą być trudne. Dlatego szkolenie jest ułożone tak, żeby nawet zupełnie początkująca osoba płynnie rozwijała swoje umiejętności.

Pamiętaj, że ten kurs jest objęty 100% gwarancją satysfakcji. Jeśli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie - zwracam Ci pieniążki.


W pakiecie masz również indywidualną konsultację - czyli tak naprawdę prywatną lekcję z profesjonalnym fotografem, podczas której możesz zapytać o wszystkie problematyczne kwestie.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście, jeśli potrzebujesz faktury wypełnij formularz zakupu danymi niezbędnymi do wystawienia faktury. Dokument otrzymasz w wiadomości email.

Czy muszę mieć aparat?

To nie szkodzi, że nie masz aparatu. Dziś niemal każdy z nas używa aparatu wbudowanego w smartfon – wiedza, jaką zyskasz z lekcjach Kursu pozwolą Ci robić lepsze zdjęcia smartfonem. A gdy już posiądziesz już swój pierwszy aparat, łatwiej będzie Ci zrozumieć wszystkie jego funkcje.

Kiedy otrzymam dostęp i na ile?

Dostęp do Platformy Szkoleniowej, na której umieszczone są nagrania i wszystkie materiały otrzymasz w ciągu kilku minut od zakupu. 

Dostęp do kursu otrzymasz aż na 2 lata!

Masz inne pytania?

Napisz do mnie na adres malgosia@kobiektywna.pl

Jeżeli tu jesteś, to znak, że kurs Cię zainteresował  ; )

Co teraz?
Chcesz nareszcie robić piękne zdjęcia,
czy wzdychać do prac innych?  🙂

Page Created with OptimizePress